Фізкультурно - патриотичний фестиваль Козацькі забави для учнів 3-4 класів 26 квітня 2019 року

Вітаємо команду учнів 3-4 класів з ПЕРЕМОГОЮ в міських  фізкультурно-патриотичному фестивалі Козацькі розваги.Мирошниченко Д., Казимирчака С.,Кащеєва О.,Наумової А.,Панченко Є.,Альонішко П.,Мошнягул В.,Хилюка К.,Кипящук Ю.,Шульгу Г, а також вчителя Мельничук О.В., яка підготувала маленьких спортсменів до великої перемоги та класним керівникам за підтримку у підготовці до змагань: Жмурченко О.О.,Пікуліній Т.Л., Богдаловій О.О., Вовченко Л.П.,Шуліці О.В., Зуб О.С.

Бажаємо подальших спортивних перемог!

Змагання з міні – футболу серед учнів 3 – 4 класів за програмою  Спартакіади школярів м.Херсона 25 квітня 2019 рік

Вітаємо команду хлопців Казимирчака.С., Мирошніченко Д.,Кащеєва О., Очеретіна Н.,Милокостого Я.,Волкова Д.,Ковтуна В.,Бєднова М.,Прохорова Д.Б за 2 місце у футбольному турнірі з міні-футболу серед 3-4 класів.  Бажаємо подальших спортивних досянень у футбольному житті хлопцям та їх наставникам Мельничук О.В.,Обозної В.В.

Спартакіада з плавання (обласні змагання) грудень 2018р.

Вітаємо ученицю 7-А класу Арбузову Карину з перемогою в обласних змаганнях з плавання. Бажаємо міцного здоров'я та подальших нових перемог у спорті!

Спартакіада з плавання Листопад 2018 рік

Вітаємо команду Херсонської гімназії №1  з плавання та вчителя Котенко О.О , яка посіла III місце в Спартакіаді міста !

В індивідуальному заліку з плавання серед свого віку: Арбузова Карина I місце.,Григор'єв Данило II місце.,Артищенко Катерина III місце. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у спорті та нових перемог!

Спартакіада з волейболу (класичного) грудень 2017р

24 лютого 2018р.

Вітаємо гравців волейбольної команди Херсонської гімназії №1 із завоюванням першого місця в міській Спартакіаді школярів з волейболу. Гравці команди Іванова Катерина., Нечипас Даря., Петах Катерина. Хамзіна Олена., Кучменко Діана., Долгопол Анастасія.,Куриленко Катерина)

Дівчата, як завжди продемонстрували високий клас майстерності, злагодженності і чудового розуміння гри, відмінну фізичну підготовку і не порушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженним успіхом.

Бажаємо всім  міцного здоровя, щастя, наснаги, подальших успіхів та нових перемог!

Спартакіада з плавання Листопад 2017 року

26 листопада відбулась Спартакіада школярів міста з плавання. Вітаємо команду Григорьєва Д.,Міжуєва О., Артищенко К.,Думінського В.,Філевського М.,Ротань О., Пономаренко В., Кучеренко Л.,Петришину М. та тренера- викладача Котенко О.В., яка посіла 3 місце в місті. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у спорті та нових перемог.

Спартакіада з волейболу пляжного серед дівчат. Вересень 2017 рік

21 вересня 2017 рік.

18-21 вересня року відбулось Спартакіада школярів міста з волейболу пляжного. Вітаємо гравців команди Херсонської гімназії №1 Іванову К., Нечипас Д.,( тренер - вчитель Разуменко О.В.,), які вибороли2 місце серед команд Херсону. гравці команди, як завжди продемонстрували високий клас майстерності, злагодженності, яудового розуміння гри, відмінну фізичну підготовку і не порушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом. Бажаємо всім міцного здоро'вя, щастя, подальших успіхів у                                                                                              спорті та нових перемог.

Спартакіада з волейболу (класичного) серед дівчат. Лютий 2017 рік.

Вітаємо команду дівчат Херсонської гімназії №1 з 3 місцем у фінальних змаганнях Спартакіади школярів з волейболу серед шкіл м. Херсона