Всеукраїнський Олімпійський тиждень та олімпійський урок 10вересня 2019 року

Традиційно на початку нового навчального року в гімназії проходить «Олімпійський урок та Олімпійський тиждень», у рамках якого організовуваються чимало цікавих заходів: тематичні виховні години,інформаційні хвилинки,олімпійські уроки,конкурс малюнків,спортивні змагання між класами,які мали мету пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученю їх до активних занять спортом. Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень триватиме з 09 по 13 вересня 2019 р. 09.09.2019 р. відбулось урочисте відкриття Олімпійського тижня, кращі спортсмени гімназії  продемонстрували свої здобутки та перемоги на параді чемпіонів. Також  на святі були присутні Олімпійські чемпіони, майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, які привітали наших майбутніх чемпіонів. 09.09.2019 та 10.09.2019 року в рамках проведення Олімпійського тижня пройшов перший етап запланованих заходів, турнір з футболу серед учнів 5-9 класів. Юні спортсмени змогли показати свою майстерність на футбольному майданчику. Родзинкою Олімпійського уроку стало проведення спортивної естафети «Крок до Олімпу» між учнями початкової ланки. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії вчаться сильні,спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках так і за їхніми межами.

Всеукраїнський Олімпійський тиждень та олімпійський урок 2018 навчальний рік

Щоб навчити цінувати власне здоров'я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності,зміцнення здоров'я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в гімнації щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключення став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 03.09 по 08.09 2018 року.До проведення заходів залучились не тільки вчителі фізкультури а й відомі тренери спортивнх секцій м. Херсона.Черепанов В.І. 8 кратний чемпіон світу , 7 кратний чемпіон Європи, у 2016 році самий титулований спортсмен Херсонської області.
Семенова А. О. майстер спорту міжнародного класу з таекван-до. Переможець кубку світу , багаторазовий призер чемпіонатів Європи та України.
Гораєв А.А. президент клубу айкі-до.
Учні отримали задоволення від спортивних заходів та емоційний настрій.

 

Всеукраїнський Олімпійський тиждень та олімпійський урок 2016 навчальний рік

У  рамках олімпійського тижня  2016 року  у Херсонській  гімназії №1 пройшов олімпійський урок на тему: «Олімпійська гордість Херсонщини».

На урок були запрошені спортсмени:  Кобець Юлія - майстер спорту, чемпіонка та призерка чемпіонатів світу, восьмиразова чемпіонка України з спортивного орієнтування,Сікновенко Тетяна -майстер спорту з вільної боротьби, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, міжнародних турнірів, учасник чемпіонатів Європи. Проценкго Андрій – майстер спорту міжнародного класа України зі стрибків у висоту з розбігу .Срібний призер літньої Універсіади 2013 року, Бронзовий призер чемпіонату миру в приміщенні 2014 рік і срібний призер чемпіонату Європи 2014 року, Міхалін Олег – майстер спорту України в спринтерському бігу на дистанціїї 400м., чемпіон України, учасник чемпіонатів Європи

Під час олімпійського уроку учні  ознайомились   з відомими українськими спортсменами-олімпійцями та чемпіонами, призерами з різних видів спорту Херсонщини та України. З великим задоволенням  учні і олімпійці провели разом розминку та  майстер клас.

Запорошені спортсмени розповіли дітям про свої здобутки та успіхи у спортивному житті. Учні мали можливість задати запитання гостям щодо їх інтересів. Найактивніші отримали сувеніри з символікою олімпійських ігор

Наприкінці уроку спортсмени побажали всім присутнім здоров’я, досягати своєї мети, активно займатись фізичною культурою, спортом та обмінялись подарунками.