СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ГІМНАЗІЇ

СІМЕЙНЕ СВЯТО " ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я» 2018 РІК

«СІМЕЙНЕ СВЯТО" ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

Для підвищення рівня фізичної підготовки учнів гімназії, пропаганди здорового способу життя 25 лютого в спортивному залі гімназії № 1 пройшло спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Під час заходу учні 3-х класів разом з батьками вміло вправлялися зі спортивними знаряддями, показували свою силу, спритність, кмітливість, увагу, швидкість, витривалість, взаємовиручку та винахідливість. 

За результатами змагань перше місце здобула родина учня 3-Б класу Архіпова Сергія. Одразу дві сім’ї Пойда Кирила учня 3-А класу та Хоречко Микити учня 3-В класу посіли друге місце і третє місце завоювала команда сім’ї Голосова Захара учня 3-Г класу.  

В бадьорому та радісному настрої учасники спортивної зустрічі залишали свято здоров’я. На згадку про незабутні хвилини – дружнє фото, медалі та грамоти. 

До речі, британські вчені довели, що 5 хвилин м’язової активності допомагають відновити сили на цілий день. Тож, сподіваємося, що це свято надало сили, заряд енергії та масу позитивних емоцій не на один день кожному прихильнику фізкультури та спорту.

 

"ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ - 2017"

09 лютого 2016 року в Херсонський гімназії №1 пройшов І (загальношкільний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя", в якому взяли участь команди 6-х класів.

Мета заходу «Олімпійське лелеченя» - пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація змістовного дозвілля.

Учні змагалися в комбінованій естафеті, визначали самого самий спритного в грі "П'ятнашки" та кмітливого в грі "Хрестики - нулики".

Захід пройшов на високому емоційному рівні, усі учасники та вболювальники отримали велике задоволення.

Перемогу в змаганнях здобула команда 6-В класу (класний керівник - Мамренко Н.В.). Вітаемо з перемогою!

"Тато, мама, я - спортивна сім'я 2016"

Проведення спортивного родинного свята "Тато, мама, я - спортивна сім'я" вже стало традицією для Херсонської гімназії №1.  19 листопада 2016 року свої спортивні здібності демонстрували родини 2-х класів.

Результати виявилися наступними: І місце посіла cім'я Казимирчак (2-Б клас), ІІ місце -  cім'я Чікал (2-В клас), ІІІ місце -сім'я Білик (2-А клас), диплом учасника отримала родина Учускіних (2-Г клас). 

Адміністрація, учнівський, батькіівський та педагогічний колектив вітають учасників і переможців. Ми зичимо вам наступних спортивних перемог та звершень, родинного тепла та затишку!

Дитяча легка атлетика ІААФ

18 листопада 2016 року на базі Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради було проведено семінар-практикум за міжнародним проектом «Дитяча легка атлетика ІААФ».
Для вчителів зі шкіл Херсонщини Федерацією легкої атлетики України спільно КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» було організовано тренінг, за підсумками якого 54 учаснпків отримали відповідні сертифікати ІААФ.
Захід провела міжнародний інструктор проекту, інструктор Федерації легкої атлетики України Копилова Ліана Валентинівна, вчитель- методист Києво - Печерського ліцею №171 «Лідер» м. Києва.
У тренінгу були задіяні учні 6-7 класів Херсонської гімназії №1.
Свято надовго запам'ятається учасникам. В одному класі на 36 учнів урок фізкультури проводило одразу... 18 вчителів. Діти раділи влучно закинутому спису, демонстрували дива координованості у «класиках» чи великій швидкості у бігу з бар'єрами.
На свято були запрошені гості начальник Херсонського обласного управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Кан Юрій Борисович, президент Херсонської Федерації легкої атлетики Зуєв Генадій Володимирович та видатний український спортсмен, срібний призер Універсіади, бронзовий призер Чемпіонату світу та срібний - Чемпіонату Європи учасник Олімпійських ігор ХХХІ (4 місце)у стрибках у висоту Проценко Андрій Олексійович.

Тато, мама і я - спортивна сім'я 2015р.