Опорна школа 29 жовтня 2019 р.

29 жовтня 2019 року на базі Херсонської гімназії №1 в  рамках проведення заходів «Опорної школи»,   вчителі фізичної культури гімназії  №1 підготували та провели показовий захід для молодих вчителів міста з теми:  «Використання нестандартного обладнання для проведення уроків фізичної культури».

 Використання нестандартних спортивних споруд у школі дозволяє створити необхідні умови для реалізації індивідуального, диференційованого підходу в навчанні, підвищити рівень пізнавальної активності учнів,забезпечити комфортні умови для всебічного розвитку особистості,сформувати потребу в культурі рухів,оптимальному фізичному розвитку і зміцненні здоров’я.

 

 

ОПОРНА ШКОЛА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Розробки та застосування сучасних педагогічних технологій під час проведення уроків фізичної культури. 30.10.2018 р.

В рамках проведення заходів опорної школи з фізичної культури  з метою надання методичної допомоги молодим педагогам 30.10.2018 року  в Херсонській гімназії №1 вчителі фізичної культури О.В.Котенко.,В.В.Обозна, підготували та провели майстер клас з питань:

1. Як організувати урок фізичної культури в 1-му класі за Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти, розробленою під керівництвом О. Савченко.

Метою навчання фізичної культури в початковій школі є:

- всебічний фізичний розвиток дітей засобами ігрової і фізкультурної діяльності;

- формування основних фізкультурних компетентностей,ціннісного ставлення до свого здоров’я, спорту,фізкультурно-оздоровчих занять;

- виховання фізично здорових громадян.

.