Обласний спортивно-масовий захід «Cool Games»  24 січня 2020 н.р.

Обласний спортивно-масовий захід серед школярів
                                «Cool Games» Херсонської області
Щіро вітаємо команду учнів 2009-2010 року народження Капітан В.,Хилюк К.,Ревенка Д.,Перетятько А.,Науменка А.,Залізко М.,Кондратова Є.,Лісного І., з перемогою у спортивно-масовому заходу серед школярів "Cool Games"Херсонської області, який пройшов 24 січня 2020 року.
Успішно подолавши попередні випробування у міських,регіональних,зональних та обласних змаганнях, змогли отримати путівку на Всеукраїнські змагання, які будуть проходити в Міжнародному дитячому центрі "Артек" та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці з 19 по 23 лютого 2020 року.
Бажаємо нашим маленьким спортсменам бути сильними і не зупинятись на досягнутому!!!

Спортивно-масовий захід «Cool Games» грудень 2019 н.р.

Азарт, шалені емоції, швидкість та винахідливість – саме так можна охарактеризувати перебіг подій під час спортивно-масового заходу «Cool Games».

11-12 грудня 2019 року в м. Херсон відбувся міський та регіональний  спортивно- масовий захід «Cool Games», 88 учнів, які змагались

в 3-х вікових дивізіонах,за право представляти Херсонщину на всеукраїнському фіналі «Cool Games» в лютому 2020 року в Києві. 

Команду Херсонської гімназії №1 вітаємо з перемогою у міських та регіональних змаганнях.

У підсумку такої напруженої боротьби місця в дивізіонах розподілились наступним чином:

1 дивізіон (2009-2010 рр.н.): 1 місце – Капітан В.,Хилюк К.,Ревенко Д.,

Кондратов Є.,Перетятько К.,Куракіна С.,Мошнягул В.,Лісний І.

2 дивізіон (2006-2008 рр.н.): 1 місце – Косьяненко Н.,Мирошниченко Д.,

Виногородська П.,Власенко Р.,Голещихіна С.,Сало Є.

3 дивізіон (2002-2005 рр.н.): 1 місце – Котенко А.,Харинюк С.,Лянсберг А.,

Романов М.,Козакова О.,Юрєв В.,Москаленко С.,Гуменюк О.

Вітаємо команду гімназіїї,бажаємо продовжити переможну ходу!

Спартакіада з баскетболу серед дівчат.  Листопад 2019 рік.

З 18-22 листопада 2019 року в Херсонській гімназії №1 проходила міська Спартакіада з баскетболу серед дівчат м. Херсона.

Команда гімназії №1 посіла III місце.

Вітаємо наших дівчат: Хамзіну Олену.,Корольову Надію.,Кучменко Діану.,Гайчову Єлізавету.,Головня Єву.

 

Бажаємо їм подальших спортивних досягнень!

Опорна школа з фізичної культури 29 жовтня 2019р.

29 жовтня 2019 року на базі Херсонської гімназії №1 в  рамках проведення заходів «Опорної школи»,   вчителі фізичної культури гімназії  №1 підготували та провели показовий захід для молодих вчителів міста з теми:  «Використання нестандартного обладнання для проведення уроків фізичної культури».

 Використання нестандартних спортивних споруд у школі дозволяє створити необхідні умови для реалізації індивідуального, диференційованого підходу в навчанні, підвищити рівень пізнавальної активності учнів,забезпечити комфортні умови для всебічного розвитку особистості,сформувати потребу в культурі рухів,оптимальному фізичному розвитку і зміцненні здоров’я.

 

 

Дитячі спортивні ігри "Старти надій"2019 рік.

  1. За програмою міської  Спартакіади серед учнів загальних закладів середньої освіти  2019-2020 навчального року відбулися  змагання дитячих спортивних ігор «Старти надій»
  2. У  змаганнях взяли участь 40 команд шкіл м. Херсона.
  3. Учасники змагались у наступних дисциплінах: біг 60 м. (юнаки, дівчата), стрибки у довжину з розбігу (юнаки, дівчата), метанні м’яча на дальність (юнаки, дівчата), піднімання тулуба в сід за 1 хвилину (юнаки, дівчата), естафета 8 х 50 метрів
  4. (4 юнаки та 4 дівчини).
  5. За сумою отриманих балів Херсонська гімназія №1 посіла III місце в місті.
  6. Вітаємо команду учнів гімназії:Сало Є.,Щербина І.,Сорокін Я.,Нечипас І.,Маркін А.,Онуфріюк К.,Мєдвєдєва Н.,Щоголь Л.,Гладка О.,Бондаренко А.,Маліновська О.,
  7. Кудіна Є.,Ковбаса А.,Приходько В. бажаємо удачі, нових цікавих змагань та подальших спортивних перемог!
  8.  

 

Морське багатоборство 11 жовтня 2019 року

11 жовтня 2019 року на базі Херсонської державної морської академії відбулися міські змагання з морського багатоборства серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти м. Херсона.

Метою заходу було виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту в дусі поваги,мужності,доблесті та героїзму військових моряків всіх поколінь,формування здорового способу життя та підвищення соціальної активності та підготовки юнаків до служби у лавах збройних сил України.

  Учасники змагань брали участь у в’язання морських вузлів,одягання рятувального жилету,стрибках в довжину з місця, перетягування канату.

 Приємно відзначити, що хлопці  вперше взяли участь у заході та показали високі результати, особливо у стрибках в довжину з місця, I місце Булгаков К.,командне III місце  у перетягування канату.

Учням Херсонської гімназії №1 Мироненко І. 2(6)-А класу. Булгакову К.,

 

Духіну Д., 2(6)-Б класу, Побережному М., 2(6)-В класу, Ксєнєвич А.2(6)-Г класу, бажаємо подальших високих результатів у спорті!

Фінал Кубка Андрія Путілова 03 червня 2019 року

Настрій тільки на перемогу. Це футбольний кубок Андрія Путілова. Минулого уїк-енду у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний», у Лазурному, відбувся фінал змагань. На суперсучасній спорт-арені перемогу виборювали п’ять шкільних команд, які стали сильнішими під час відбіркових етапів.

 Найзапеклішим видався останній матч фіналу, у двобої зійшлися найсильніші команди, з Херсона. Багато хто ставив на 47-му школу, де є спеціалізовані спортивні класи. Але фінал виходить неочікуваним. Рахунок 2-1 - перемагає команда Херсонської гімназії №1.

Вітаємо команду переможців: Конотоп Максим,Когут Олександр.Рогожин Ярослав,Кучма Артем.Лиско олексій,Корольов Давид,Кисличенко Максим,Казимирчак Станіслав,Моришниченко Дмитро.Кащеєв Олександр,Очеретін Нікіта!

Бажаємо подальших великих перемог!

День без уроків 23 травня 2019 року

23 травня 2019 року в Херсонській гімназії №1 пройшов самий цікавий і радісний день для учнів   гімназії -ДЕНЬ БЕЗ УРОКІВ!. Учні мали змогу взяти участь у різноманітних цікавих майстер класів, в тому числі і спортивні. Вчителі фізкультури,як завжди змогли зацікавити і подарувати учням спортивний настрій!

"Кубок Андрія Путілова" 11-12 травня 2019 року.

З метою популярізації футболу,запровадження сучасних стандартів активного дозвілля для дітей та підлітків громадською спілкою "Херсонська обласна федерація футболу" та громадською організацією "Спорт для всіх інфо" за підтримки депутата Херсонської обласної ради Андрія Путілова 11-12 травня 2019 року проводились змагання з футболу серед команд юнаків 2008-2009 років народження "Кубок Андрія Путілова" серед коман Корабельного району м.Херсона, Білозерського району, Станіславської та Білозерської об'єднанних територіальних команд Херсонської області.

Від щирого сердця вітаємо команду хлопців Херсонська гімназія №1 у складі: Когут Олександр,Конотоп Максим,Кучма Артем, Рогожин Ярослав, Мирошниченко Дмитро, Кащеєв Олександр, Казимирчак Станіслав, Очеретін Нікіта, Лиско Олексій, Кисличенко Максим, Корольов Давидта та їх тренера Курбанова З.А.,

з перемогою  у турнірі "Кубок Андрія Путілова". Команда продемонструвала високий професіоналізм та незламність командного духу до перемоги! 

Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому, продовжувати демонструвати футбол, як на Українських та міжнародних аренах.

Фінальні змагання відбудуться на стадіоні Центру олімпійських видів спорту" Прибрежний" смт. Лазурний Скадовського району Херсонської області.

Віримо у Ваш успіх адже наполегливість,воля до перемоги та бажання бути найкращим- це те,що завжди характеризує найкращу команду!


 

Педагогічна рада 07.05.2019 р.

Тема: Здоровязбереження учнів "Нової Української школи"

Спасибо,милые коллеги,-

Мы вам от сердца говорим,

Мы всех вас очень уважаем,

И всех по- своему любим.

Работать с вами -просто сказка.

Мы все команда что сказать.

Хочу нам всем больших успехов.

 

И взлетов ярких пожелать!

 

Відкриття спортивного футбольного майданчика. 18квітня 2019 року

Сучасний міні-стадіон відкрили в Херсонській гімназії №1 18 квітня 2019р.

8 квітня у гімназії №1 відкрили футбольне міні-поле зі штучним покриттям. Новозбудований майданчик розташований на пригімназійному стадіоні, де впродовж року триває активне спортивне життя. Його розмір 22 на 42 метри.Будівництво об’єкту здійснювалося відповідно до бюджетної програми . «Сподіваюся, що введення у дію спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість покращити підготовку юних футболістів до спортивних змагань та піднесе їх на нові спортивні висоти," - зауважив на відкритті міський голова Володимир Миколаєнко.У Херсонській гімназії № 1 навчається 956  учнів. Учні будуть опановувати уроки футболу за навчальною програмою на новому майданчику.Наразі у гімназії діє «Футбольна школа» під керівництвом тренера Дмитра Букарєва. Також учні відвідують гімназійний гурток з футболу (керівник Олена Котенко ).

ЗДОБУТТЯ СПОРТИВНИХ ПЕРЕМОГ РОЗПОЧАТО! вересень 2018 рік.

На території  мікрорайону «Корабел», за сприяння  Корабельної районної ради у місті Херсоні та Херсонської обласної федерації футболу, за підтримки управління молоді та спорту Херсонської міської ради, з ініціативи голови Корабельного виконкому Наталії Чорненької відбувся ІІ відкритий дитячий турнір з футболу на кубок Всеволода Заботіна, легендарної людини, директора  суднобудівного заводу та засновника  мікрорайону «Корабел».

У турнірі взяли участь дитячі футбольні команди нашого міста та Голої Пристані. Команда Херсонської гімназії №1Херсонської міської ради продемонструвала не тільки свою майстерність, а й наполегливість, командну згуртованість та  величезну волю до перемоги, виборовши ІІІ місце в турнірі.

 

Учнівський, педагогічний, батьківський колектив та адміністрація гімназії вітають Харинюка Стаса, Козака Максима, Сіренка Леоніда, Боднарчука Андрія, Шавокіна Дмитра, Марчука Олександра, Конотопа Максима, Мельника Іллю (вихованців Обозної В.В., Котенко О.В., Разуменко О.В.), чия перемога є першою в низці спортивних досягнень 2018/19 навчального року, які безумовно чекають на учнів гімназії.

Про участь збірної команди  м. Херсон у фінальних змаганнях з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році

07-08 травня 2018 року у спортивній залі ДЮСШ м. Н-Каховки завершився другий день фінальних змагань з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів 
закладів загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році. Учениці херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради Нечипас Даря (учениця 9в класу),Паніч Валентина (учениця 9б класу), Хамзіна Олена (учениця 8б класу). стали учасниками Херсонської збірної команди з волейболу. 7 команд виявляли переможців та призерів змагань.Дівчата усіх команд продемонструвапи видовищну гру, безкомпромісну боротьбу та бажання перемогти своїх супротивників. Вітаємо наших дівчат з другим містом та бажаємо їм міцного здоров'я, удачі, бадьорості духу, нових цікавих змагань та подальших спортивних досягнень!

"Морське багатоборство"

На базі Херсонської державної морської академії пройшли змагання з морського багатоборства серед шкіл Комсомольського району.
За нашу школу виступали учні шостих класів, дякуємо за участь і  бажаємо подальших спортивних досягнень.